O nás

Jsme spokojení majitelé ekologické Farmy Moulisových a chováme skot plemene masný Simentál. Zároveň provozujeme malý penzion a velmi si zakládáme na tom, aby si hosté užili maximálního klidu a pohody ve venkovském prostředí obklopeni farmou a jejich zvířaty.

Odtud byl již jen krůček k nápadu posunout zážitek našich hostů ještě dál, a to jak do přírody, tak mezi pasoucí se zvířata. Volba místa byla jasná. Remízek uprostřed pastviny, kam mířily naše kroky s přáteli, kteří vždy obdivovali nádherný ničím nerušený výhled do krajiny, se nám usadil v hlavě s vidinou designové dřevostavby ve stylu Hygge.

Ve spojení s architektem Janem Tyrpeklem se nápad změnil v zajímavý projekt.

Hančí a Pavel Moulisovi

zakladatelé a pečovatelé

Louky, lesy, pole

Pojďte k nám objevit kousek české přírody. Užijte si výhledy do široké krajiny Milínova. Procházejte se po okolních loukách, toulejte se po lesích a zastavte se u nás na farmě pro naše domácí BIO dobroty.

Nádech, výdech

Zhluboka se nadechněte a zaposlouchejte se do zpěvu ptáků, objevujte okolní krajinu, začtěte se do knížky a nebo jen tak vypněte a užijte si okolní ticho.

Unikátní design

Útulnoff jsme postavili na skalní remízek mezi stromy tak, abychom okolní přírodě nezkřivili ani vlásek. Stavbu navrhoval pan architekt Jan Tyrpekl, interiér vytvářeli lokální truhláři. U toho všeho jsme mysleli hlavně na jednu věc, abyste se u nás cítili mile.

A to že o nás víte, je výsledkem spolupráce se studenty studijního programu Inovativní podnikání – Tiimiakatemia Prague z České zemědělské univerzity.

Projekt Útulnoff byl podpořen Plzeňským krajem – www.turisturaj.cz

Dejte si pauzu a zhluboka se nadechněte

Zarezervujte si svůj pobyt v Útulnoffu